КОМПЛЕКС ВРАВ РАНКОВОЇ ГІМНАСТИКИ ДЛЯ ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ

/Files/images/cc2a2b0711f38bc93198b5bc35f5870b.jpg

З раннього віку кожна дитина має виконувати різні вправи для гармонійного розвитку. Це насамперед необхідно для правильного формування рухових умінь та навичок.
Всі батьки повинні розуміти, що пасивний спосіб життя негативно впливає на дитину в цілому, і це стосується не лише фізичного розвитку.

Виконуйте елементарні фізичні вправи ранкової гімнастики разом, привчайте дитину до здорового способу життя, і пам’ятайте, ви - найкращий приклад для своєї дитини!

КОМПЛЕКС ВПРАВ РАНКОВОЇ ГІМНАСТИКИ:

  1. Починати ранкову гімнастику слід з ходьби на місці. Посміхніться. Станьте рівненько. Розправте плечі, та підніміть голову. Глибоко вдихніть та видихніть.
  2. Вихідне положення: руки на пояс – кругові оберти головою. 1-4 – в право, 5- 8 – в ліво. ( При цьому не забувайте дихати потрібно повільно).
  3. Вихідне положення теж саме, на 1 – підняти плечі вдихнути , на 2 – опустити плечі видихнути.
  4. Вихідне положення руки в сторони – на 1,2,3,4 – схресні махи прямими руками перед собою.
  5. Вихідне положення руки на пояс, на 1 – нахил в ліво – права рука в гору, на 2 вихідне положення, 3-4 – теж саме в протилежну сторону.
  6. Присідання 10 разів.
  7. Завершитибудь-яку гімнастику слід вправами на відновлення дихання:довільна ходьба упродовж 1-2 хв. Піднімаючи руки в сторони – вдих, руки вниз – видих.
Кiлькiсть переглядiв: 1343